rico vlny interiery mulinky objednavka
daylightvysivanielatky aidapatch

Daylight TM denné svetlo – prirodzené svetlo pre unavené oči

Važené zákazníčky, vstúpte aj Vy do nášho stále sa rozrastajúceho kruhu používateľov lámp Daylight TM a aj Vám sa lampa stane Vašou každodennou súčasťou – tak ako nám, nielen predajcom, ale aj užívateľom.
Iste poznáte ten pocit, keď Vás ručná práca uchváti natoľko, že sa Vám ťažko odkladá. Rady by ste dokončili čo najväčší kus a večer musíte prácu odložiť. Alebo si rada čítate knižku či noviny po namáhavom dni a po chvíli Vás unavené oči začnú páliť. Preto potrebujete pre Vaše Hobby to najlepšie svetlo a najlepšiu žiarivku. Presne toto Vám ponúkame s Daylight TM.
Prezrite si sortiment Daylight TM, ktorý ponúka cenovo prístupné modely, ale aj elegantné lampy, ktoré výborne pristanú do Vášho bytu, či domu. Lampy Daylight TM sú v bielom, striebornom a staro-zlatom prevedení odstupňované podľa Vašich potrieb. Všetky vyššie modely disponujú už aj s 13 centimetrovou lupou a samozrejme úspornou žiarivkou.

Zdravé oči si musíme chrániť a lampy s denným svetlom Daylight TM pri tom silno pomáhajú.

S Daylight TM dokonale rozoznáte všetky drobné detaily, najlepšie zladíte jemné farebné odtiene a vďaka úsporným žiarivkám aj ušetríte elektrickú energiu. Takto si môžete svoje hobby ešte dlhšie vychutnávať bez toho, aby ste si namáhali svoje oči.
Daylight TM uľahčí aj každodennú prácu ľuďom so zrakovými poruchami pri rozoznávaní detailov a drobne natlačených textov.
Zdravé oči si musíme chrániť a lampy s denným svetlom Daylight TM pri tom silno pomáhajú.

Stojacie lampy sú ideálne a pohodlné na prácu v pohovke ale aj pre ľudí, ktorí lampu radi jednoducho a nekomplikovane premiestňujú na iné miesto v byte. Svetlo Daylight TM ponúka jasné svetelné podmienky, tak aby ste mohli čítať alebo pracovať. Lampy sú výškovo nastaviteľné, čím si svetlo pohodlne nastavíte tam, kde ho potrebujete.

     
Ultima Floor Lamp, Antik
cena: 330 €

Flexi-Vision Floor Lamp,
Satin Silver – Strieborná

cena: 290 €


Daylight Floor Lamp, Biela
cena: 225 €
   
  Retro Floor Lamp,
Strieborno-Čierna

cena: 250 €
 

 

Záhradnícka 12/A, (vedľa justičného paláca), pondelok – piatok: 10:00 – 18:00, sobota: 9:00 – 12:00, e-mail: motyl-kucerova@stonline.sk