rico vlny interiery mulinky objednavka
daylightvysivanielatky aidapatch

Daylight TM denné svetlo – prirodzené svetlo pre unavené oči

Važené zákazníčky, vstúpte aj Vy do nášho stále sa rozrastajúceho kruhu používateľov lámp Daylight TM a aj Vám sa lampa stane Vašou každodennou súčasťou – tak ako nám, nielen predajcom, ale aj užívateľom.
Iste poznáte ten pocit, keď Vás ručná práca uchváti natoľko, že sa Vám ťažko odkladá. Rady by ste dokončili čo najväčší kus a večer musíte prácu odložiť. Alebo si rada čítate knižku či noviny po namáhavom dni a po chvíli Vás unavené oči začnú páliť. Preto potrebujete pre Vaše Hobby to najlepšie svetlo a najlepšiu žiarivku. Presne toto Vám ponúkame s Daylight TM.
Prezrite si sortiment Daylight TM, ktorý ponúka cenovo prístupné modely, ale aj elegantné lampy, ktoré výborne pristanú do Vášho bytu, či domu. Lampy Daylight TM sú v bielom, striebornom a staro-zlatom prevedení odstupňované podľa Vašich potrieb. Všetky vyššie modely disponujú už aj s 13 centimetrovou lupou a samozrejme úspornou žiarivkou.

Zdravé oči si musíme chrániť a lampy s denným svetlom Daylight TM pri tom silno pomáhajú.

S Daylight TM dokonale rozoznáte všetky drobné detaily, najlepšie zladíte jemné farebné odtiene a vďaka úsporným žiarivkám aj ušetríte elektrickú energiu. Takto si môžete svoje hobby ešte dlhšie vychutnávať bez toho, aby ste si namáhali svoje oči.
Daylight TM uľahčí aj každodennú prácu ľuďom so zrakovými poruchami pri rozoznávaní detailov a drobne natlačených textov.
Zdravé oči si musíme chrániť a lampy s denným svetlom Daylight TM pri tom silno pomáhajú.

Jeden z najdôležitejších detajlov týchto jedinečných  lámp je  DaylightTM žiarivka. Nič neosvetlí Vašu prácu tak, ako svetlo z DaylightTM lámp. Garantujú perfektné doladenie farieb, redukujú namáhanie očí a efekt oslepenia, pomáhajú pri rozlíšení drobných detailov a malých textov, okrem toho vydávajú menej tepla a sú energeticky úsporné. Vďaka tomu môžete dlhé hodiny neúnavne čítať alebo pracovať. Buďte dobrí k svojim očiam a k životnému prostrediu - používajte DaylightTM svietidlá.

     
D12100 - 11W T2
cena: 23 €

D13621 - 18W PL
cena: 23 €


D15110 - 11W
cena: 19 €
   
  D15200 - 20W
cena: 19 €
 

 

Záhradnícka 12/A, (vedľa justičného paláca), pondelok – piatok: 10:00 – 18:00, sobota: 9:00 – 12:00, e-mail: motyl-kucerova@stonline.sk